hassas kesim waterjet
TCI cutting kesim waterjet bölümü hassas

 

TCI Cutting tarafından geliştirilen su jeti kesim sistemleri, tecrübe ve teknolojiyi yüksek basınç altındaki suyun özellikleri ile birleştirmektedir. Dolayısıyla, bu sistemler geniş bir kalınlık aralığında çok sayıda malzemenin eşsiz kesimini mümkün kılmaktadır.

Diğer metotlarla kesimi mümkün olmayan işler su jeti ile kolaylıkla yapılmaktadır. Çünkü kullanılan hızlar ses hızının üç katına basınç ise 6,000 barın üzerine kadar çıkabilmektedir.

TCI Cutting tarafından sunulan kesim sistemleri, en yüksek kalitede ürünü elde edebilmek için her bir parçanın ayrı ve çok dikkatli çalışılması sonucunda ortaya çıkmaktadır.

precision laser cutting machines
laser division precision laser cutting machines

 

On yılı aşkın süredir su jeti kesim sistemlerini üretiyor ve geliştiriyoruz. Teknoloji ve inovasyona olan desteğimiz TCI Cutting'in ürünlerini genişletmesine ve yeni tip lazer kesicileri çıkarmasına izin vermektedir.

Lazer kesim alanında en son teknolojiyi sunmaktayız. Lazer birimimiz müşterilerimizi memnun etmek için yüksek kalite ve performansı birleştirmekte ve mükemmel satış sonrası hizmet sunmaktadır.

Tüm TCI serilerinde olduğu gibi, TCI Lazer Kesim Birimi yüsek kaliteli ve güvenilir ürünleri yüksek performans, yüksek hız, hassasiyet, çok yönlülük ve düşük bakım maliyetleri ile birleştirmektedir.

profesyonel kesim

Daha fazla bilgi almak için
e-mail

  

TECNOLOGÍA DE CORTE E INGENIERIA, S.L. - CALLE COLÓN, 113

46610 GUADASSUAR (VALENCIA) SPAIN

TEL +34 962 57 22 90 - FAX +34 96 257 03 94